Зустріч представників патрульної поліції в Хмельницькій області

13.04.2023 року на базі Хмельницького національного університете відбулась зустріч представників управління патрульної поліції в Хмельницькій області зі здобувачами вищої освіти Факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту.

Студентів ознайомили з роботою  та функціями нової патрульної поліції, обов’язками патрульного, розповіли про вимоги до кандидатів, які хочуть вступити до лав поліції.

Основною метою зустрічі було ознайомити та продемонструвати навички надання першої домедичної допомоги, показавши методи збереження життя людини в надзвичайних ситуаціях. Здобувачі  отримали можливість на практиці навчитися зупиняти кровотечі за допомогою турнікетів та підручних засобів різної складності. Навички першої допомоги – критична необхідність для кожної людини, особливо в умовах війни. Сьогодні це без перебільшень може врятувати життя.