Випуск бакалаврів на факультеті здоров’я, психології, фізичної культури та спорту Хмельницького національного університету

В актовій залі Хмельницького національного університету 7 липня 2022 року відбулись урочисті заходи з нагоди вручення дипломів бакалаврів випускникам факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту Хмельницького національногоуніверситету.

Урочистості розпочалися гімном України та пропозицією декана факультету Євгена Павлюка вшанувати загиблих воїнів та мирних жителів у війні росії проти України хвилиною мовчання!

З вітальними словами до випускників у режимі відеоповідомлень звернулися начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій, міський голова Хмельницького Олександр Симчишин, директорка департаменту освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації Дарія Басюк.

Випускників та їх батьків привітав ректор університету Сергій Матюх та вручив дипломи бакалаврів з відзнакою. Ректор наголосив на важливості на необхідності в сучасних умовах кожної освітньої програми на факультеті та побажав подальшого успішного професійного становлення випускникам!

З вітальним словом звернулася голова студентської ради факультету Таїсія Абалмасова, побажавши студентам та викладачам розвивати факультет своїми досягненнями в освіті, науці і спорті!

Також прозвучали вітання від завідувачів кафедр факультету Євгена Потапчука, Олександра Солтика, Олега Базильчука. Згадали випускників факультету, які віддали життя за незалежність України, наголосивши на тому, що це зобов’язує всіх нас надзвичайно відповідально ставитися до виконання своїх професійних обов’язків!

Шановні випускники, бажаємо, щоб отримані дипломи відкрили для вас великі можливості для професійного розвитку, кар’єрного зростання та щасливого мирного майбутнього на теренах незалежної України!

Інформація факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту