Участь викладачів кафедри фізичної терапії, ерготерапії в Першому всеукраїнському конгресі фізичних терапевтів

Викладачі кафедри фізичної терапії, ерготерапії Хмельницького національного університету мають честь поділитися враженнями від участі у Першому всеукраїнському конгресі фізичних терапевтів «Ресурси, здобутки та потенціал в умовах війни», який відбувся 29–30 вересня 2023 року в місті Івано-Франківськ.

Цей конгрес став важливою подією для фахівців у галузі реабілітації в Україні. Він об’єднав практикуючих фізичних терапевтів, лікарів фізичної та реабілітаційної медицини, викладачів і студентів з різних міст країни, представників міністерств охорони здоров’я, соціальної політики України з метою обміну знаннями та дослідженнями в цій важливій галузі охорони здоров’я.

Один з ключових моментів конгресу – це можливість обговорення актуальних питань у галузі фізичної терапії з відомими експертами. Під час панельних дискусій на різні теми, учасники конгресу обмінювалися ідеями та здобутими знаннями, що сприятиме подальшому розвитку реабілітації в Україні.

Крім того, учасники мали можливість відвідати різні воркшопи, майстер-класи, де були представлені останні досягнення наукових досліджень, технологій і обладнання для фізичної терапії та реабілітації. Важливо відмітити, що на Першому всеукраїнському конгресі фізичних терапевтів також були присутні науково-педагогічні працівники кафедри фізичної терапії, ерготерапії: завідувач кафедри Олег Базильчук, професор Микола Майструк, доцент Інна Солтик, викладач Людмила Басенко.

Це було особливо корисно для викладачів кафедри ФТЕ, оскільки вони одразу зможуть на своїх лекціях ознайомити студентів з новими можливостями для їхньої майбутньої професійної діяльності.

Викладач кафедри фізичної терапії, ерготерапії ХНУ Людмила Басенко на конгресі представила свої досягнення та дослідження у доповіді на тему «Сімейно-орієнтована модель фізичної терапії», в якій поділилася власним досвідом роботи з батьками дітей із особливостями. Її розробками зацікавились закордонні гості з Канади.

Підсумовуючи участь професорсько-викладацького складу університету в Першому всеукраїнському конгресі фізичних терапевтів, хочемо висловити подяку організаторам за можливість участі у заході, а також за можливість навчання та обміну досвідом в галузі з іншими фахівцями у важливій для нашої країни час.

Дуже приємно, що українські фахівці в галузі фізичної терапії стрімко розвиваються, продовжують працювати над удосконаленням своїх навичок, здобувають нові практики, діляться власними досягненнями та дослідженнями зі своїми колегами.

Ми щиро віримо та сподіваємось, що такі заходи, як Перший всеукраїнський конгрес фізичних терапевтів, сприятимуть розвитку цієї професії та підвищенню якості допомоги для наших пацієнтів, які потребують реабілітації. Кафедра ФТЕ завжди готова долучатися до подібних ініціатив і спільно працювати над покращенням сфери фізичної терапії в Україні.

Дякуємо всім, хто організував цей потужний, інформативний, пізнавальний і такий потрібний для нашої держави на сьогодні захід, і сподіваємося на майбутні ініціативи та події у цікавій і важливій галузі реабілітації. Тільки разом ми зможемо досягти більшого і подолати виклики нашого часу!

Кафедра фізичної терапії, ерготерапії