Студенти-регбісти – срібні призери чемпіонату України з регбі-7 та переможці 3-го туру чоловічої суперліги

Для студентів-спортсменів університету, які удосконалюють свою майстерність у регбі, завершення навчального року завжди є непростим, оскільки період заліково-екзаменаційної сесії завжди збігається з останнім туром чемпіонату України з регбі-7 чоловічої суперліги. Цьогоріч третій тур символічно відбувся у нескореному Києві, за що ми щиро вдячні героям ЗСУ, які боронять нашу Україну!

Пишаємось, що до основного складу команди «Поділля» (м. Хмельницький) традиційно входять студенти Хмельницького національного університету. Так, у чемпіонаті України з регбі-7 2023 року брали участь студенти Мацюк Дмитро, Шевчук Максим та Дзяворук Андрій (спеціальність «Фізична культура і спорт»), Кравчук Василь (спеціальність «Середня освіта (фізична культура)»), аспірант Сівак Вадим та випускники ХНУ. Переможцем першого туру, що відбувся у травні, стала команда Харківської області, яка брала участь в оновленому складі. Через складні воєнні обставини команда об’єднала  представників двох різновидів регбі – регбі-7 та регбі-13. Хмельничани у цьому турі стали другими. Другий «львівський» тур знову ж підкорився харків’янам. Отож останній тур став для регбійного «Поділля» надважливим. Мотивація та цілеспрямована робота під час підготовчого періоду дали свої результати – впевнені перемоги у групі над командами «Ребелс» (м. Київ), «Кредо-63» (м. Одеса), а у півфіналі над «Політехнік» (м. Київ).

У фінальному поєдинку наші регбісти зустрілись зі збірною Харківської області. Цей поєдинок став кульмінацією всього чемпіонату України сезону 2023 року та завершився впевненою блискучою перемогою хмельницьких регбістів.

У підсумку «Поділля» (м. Хмельницький) – срібні медалісти чемпіонату України з регбі-7 суперліги сезону 2023 року. Найщиріші вітання студентам-регбістам ХНУ та подальших вагомих навчальних, наукових та спортивних здобутків!

Олег КВАСНИЦЯ,
доцент кафедри теорії і методики