Участь студентів спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія» ХНУ у ІIІ Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів та обдарованої молоді «Новини науки: дослідження, наукові відкриття, інноваційні технології»

Розвиток студентської молоді безпосередньо пов’язаний із активною формою їх спілкування та обговорення результатів наукових досліджень на конференціях, семінарах, круглих столах тощо. 6-7 квітня 2023 року відбулась ІIІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів та обдарованої молоді «Новини науки: дослідження, наукові відкриття, інноваційні технології» online на базі платформи Google Meet у КЗВО «Рівненська медична академія».

Учасниками конференції стали студенти КЗВО «Рівненська медична академія», фахового медичного коледжу Івано-Франківського національного медичного університету, Дніпровського державного медичного університету, Луганського державного медичного університету, національного університету «Запорізька політехніка» та Хмельницького національного університету.

У науковій конференції брали участь студенти спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія» факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту Хмельницького національного університету.  Були заслухані цікаві доповіді молодих вчених щодо сучасного стану медицини, фармації, фізичної реабілітації та валеології.

Хмельницький національний університет на секційному засіданні з фізичної реабілітації представляли студенти 2 курсу Діана МАТВІЇШИН («Застосування елементів технічної творчості для ерготерапії в геріатрії», науковий керівник – к.т.н, доцент Інна СОЛТИК), Назар КОБЕРНИК («Розробка нових засобів і пристосувань у сфері ерготерапії з використанням методу мозкового штурму», науковий керівник – к.т.н, доцент Інна СОЛТИК) та студентка 4 курсу Катерина ТКАЧУК («Методичні аспекти проведення фізичної терапії хворих на хронічне обструктивне захворювання легень», науковий керівник – д-р наук фіз. виховання і спорту, професор Микола МАЙСТРУК).

Участь у таких заходах є дуже корисною для студентів, оскільки у такий спосіб формується нове покоління науковців, є чудова змога розширити власний кругозір, отримати нові знання, взяти участь у дискусіях. Атмосфера наукового обговорення сприяє активізації подальшої наукової роботи, співпраці між юними науковцями, які представляють різні навчальні заклади нашої країни.

Кафедра фізичної терапії, ерготерапії