Блискавичний виступ здобувача вищої освіти Вадима Сівака у складі національної чоловічої збірної України з регбі-7 у стартовому турнірі  MEN’S 7S TROPHY SERIES 2023

Професійний спорт – це найвищий щабель розвитку здібностей спортсмена, який спрямований насамперед на досягнення високих спортивних результатів та перемог на найбільших спортивних змаганнях. Будь-який спортсмен хоче продемонструвати свої можливості, силу, прагне до більш серйозних результатів, щоб досягти успіху на світовому олімпі. Гордістю нашого Університету є студенти-спортсмени, що представляють ХНУ  у національних збірних командах з видів спорту та примножують славу України на найвищих спортивних змаганнях Європи та світу.

Так, Сівак Вадим, випускник спеціальності 014 «Середня освіта (фізична культура)», а наразі аспірант Хмельницького національного університету, вже кілька років поспіль є членом збірної команди України з регбі.

17-18 червня 2023 року у Загребі (Хорватія) завершився 1-й тур чемпіонату Європи з регбі-7 серед чоловічих збірних дивізіону «Trophy», за підсумками якого збірна України виборола титул найсильнішої команди турніру. До турніру було відібрано 12 збірних команд, зокрема: Україна, Хорватія, Швеція, Угорщина, Швейцарія, Латвія, Польща, Люксембург, Данія, Ізраїль, Молдова, Болгарія.

У фіналі спортсмени України «розгромили» господарів – збірну команду Хорватії з рахунком 41:5.

Вітаємо нашу збірну зі здобутим титулом найсильнішої команди стартового туру Men’s 7s Trophy Series 2023 та бажаємо перемог в наступних матчах! 2-й тур змагань пройде на початку липня в м. Будапешті (Угорщина).

Приємно зауважити, що окремо на турнірі було відзначено Сівака Вадима як найрезультативнішого гравця серед усіх збірних команд, що брали участь у турнірі. Вітаємо Вадима та бажаємо подальших спортивних здобутків!

Зважаючи на непрості реалії українського спорту, складності у проведенні тренувального процесу, неможливість приймати у себе кращі збірні у якості господарів змагань, ми дякуємо Збройним Силам України за можливість розвивати українське регбі та гідно представляти нашу країну на міжнародній арені!

Олег КВАСНИЦЯ,
доцент кафедри теорії і методики